کلینیک روانشناسی نیک مایند

آیین نامه ی کلینیک روانشناسی و مشاوره نیک مایند

همراه گرامی، باسلام

از شما سپاسگزاریم که کلینیک نیک مایند را مفتخر به همراهی تان برای برگزاری جلسات مشاوره خود کرده اید برای ارائه خدمات دهی هر چه بهتر به شما خواهشمندیم پیش از رزو جلسات، قوانین و شرایط مشاوره در کلینیک نیک مایند را با دقت مطالعه بفرمایید و بعد اقدام به رزرو وقت نمایید.

صمیمانه از همکاری شما متشکریم.

خدمات نیک‌مایند

✅حفظ حریم خصوصی

طبق تعهد به اصل رازداری در کلینیک نیک مایند، کلیه اطلاعات مراجع کننده بین او و روان درمانگر باقی خواهد ماند. روان درمانگر از نظر اخلاقی موظف است اصول رازداری را حفظ نموده و تدابیری اتخاذ نماید تا مراجع کننده با خیالی آسوده مسائل خصوصی خود را افشا نماید و اطمینان داشته باشد تحت هیچ شرایطی و بدون اجازه­ ی مراجع کننده، مطالب عنوان شده در طی جلسه درمان به بیرون راه نخواهد یافت. مگر در موارد استثناء و شرایطی که بنظر می‌رسد ممکن است درمانجو به خود یا دیگران آسیب جدی برساند،در این صورت درمانگر با توجه به اصول و قواعد حرفه ای اقدامات لازم را برای کمک به مراجع انجام خواهد داد.

✅تعهد به اخلاق حرفه ای

کلینیک نیک مایند خود را موظف تعهد به اخلاق حرفه ای در رابطه با مراجع کنندگان می‌داند بنابراین اطلاعات شخصی شما مانند شماره تماس، اطلاعات شخصی، سوابق مراجعه به پزشک یا روانشناس کاملا محفوظ باقی می ماند هم چنین جلسات به طور کاملا خصوصی برگزار خواهد شد و ضبط جلسه توسط مراجع یا درمانگر کاملا ممنوع است.       

✅انتخاب روان درمانگر

ما در کلینیک نیک مایند تلاش کرده ایم از با تجربه ترین و متخصص ترین همکاران روان درمان گر و روانپزشک برای ارائه خدمت به شما عزیزان در حوزه‌های گوناگون روان درمانی و مشاوره استفاده کنیم کافی است با ورود به سایت nikmindclinic.com از بخش مشاوران، رزومه کاری و تحصیلی درمانگران را بررسی کرده و برای رزرو وقت مشاوره اقدام کنید. پس از درخواست رزرو سوپروایزر ما در کمتر از ۲۴ساعت برای تعیین زمان دقیق مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.                

✅کنسلی یا تغییر زمان جلسه مشاوره

برای تغییر زمان جلسه باید تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه مشاوره خود، این موضوع را به سوپروایزر ما  اطلاع دهید. چنانچه تغییر زمان جلسه در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت اطلاع رسانی شود، جلسه شما کنسل و مبلغی عودت داده نمی‌شود. در صورتی که از سمت کلینیک جلسه مشاوره کنسل شود، مراجعه کننده می‌تواند بین دریافت وجه پرداختی و یا انتقال جلسه‌ مشاوره‌ خود به زمانی دیگر، یک راه را انتخاب کند.

لازم به ذکر است پس از فیکس شدن زمان جلسه مشاور شما، در کل فرایند درمان حداکثر سه جلسه امکان کنسلی وجود دارد در غیر این صورت زمان جلسه شما به فرد دیگری اختصاص داده می‌شود و شما در لیست انتظار قرار خواهید گرفت.                       

✅ثبت شکایات و انتقادات:

هر گونه انتقاد و سوالی در مورد تنظیم وقت و برگزاری جلسات و یا شکایتی از روند جلسات مشاوره را می‌توانید از طریق راه های ارتباطی، به تیم پشتیبان نیک مایند ارسال کنید، همکاران ما در اسرع وقت به موضوع مورد نظر شما رسیدگی خواهند کرد.

باسپاس 🍃

کلینیک روانشناسی نیک مایند

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
پذیرش قوانین*

هر گونه سوال و مشکلی در زمینه این فرایند داشتید با همکاران پذیرش در میان بگذارید.
۴۴۶۸۳۴۷۹ (۰۲۱)
۴۴۶۸۳۲۰۳ (۰۲۱)
۰۹۰۱۷۲۳۵۹۷۴