خدمات نیک مایند

مشاوره فردی

کیلینک روانشناسی نیک مایند با استفاده ازبهترین متخصصین مشاوره فردی با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره فردی به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره‌مند شوید.

مشاوره خانواده

کیلینک روانشناسی نیک مایند با استفاده از مجرب ترین‌ کادر مشاوره خانواده با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره خانواده به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره مند شوید.

مشاوره کودک

کلینیک روانشناسی نیک مایند با استفاده از بهترین و باتجربه ترین روانشناسان کودک با بیش از هزاران تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره و روانشناسی کودک به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره مند شوید.

روانسنجی

تست‌های روانسنجی امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد از تست ­های روانسنجی در زمینه­ های مختلف مثل شغل،تحصیلی، استعدادیابی،تشخیص بالینی و…استفاده می­کنند.موسسات و سازمان ها از این آزمون­ ها برای گزینش افراد استفاده تا مناسب ­ترین افراد را در زمینه کاری انتخاب کنند. بعضی از افراد برای شناخت بهتر ابعاد شخصیت خود و فهمیدن نقاط ضعف و قوت شخصیتی از تست­ های روانسنجی استفاده می‌کنند.از موارد دیگر استفاد از تست­ های روانسنجی در جلسات مشاوره پیش از ازدواج است تا به کمک این تست ها زوجین به شناخت بهتری از ویژگی­ ها و انتظارات همدیگر دست یابند.

مشاوره نوجوان

مشاوره نوجوان به نوجوانان کمک می کند تا نگرانی هایی را که ممکن است در رشد اجتماعی، عاطفی یا شناختی آن ها تاثیر بگذارد، کشف کنند. روند درمان به آن ها این فرصت را می دهد تا احساسات دشوار یا گیجی خود را در یک محیط امن با مرزهای مشخص ابراز کنند.مشاوره نوجوانان معمولا روی مسائلی تمرکز دارد که در دوره‌های رشد بیشتر خودشان را نشان می‌دهند. خیلی از روانشناسان مشکلاتی مانند مسائل عاطفی یا اجتماعی، آسیب‌های بیولوژیکی، نقص‌های شناختی و استرس ناشی از تغییرات دوره نوجوانی را تشخیص داده و درمان می‌کنند. اهمیت مراجعه به  مشاوره نوجوان از این جهت است که در دوره نوجوانی تغییرات زیادی چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی رخ می‌دهد. همین تغییرات و فشاری که به نوجوان وارد می‌کنند باعث می‌شوند که نوجوان رفتارها و واکنش‌های غیرعادی داشته باشد.

روانشناسی مهاجرت

هدف روانشناسی مهاجرت کمک به فرد در خصوص مواجهه با اضطراب ناشی از جدایی،استرس های فرایند مهاجرت،ترس،غم،افسردگی، تغییرات فرهنگی،تبعیضات اجتماعی و… می باشد. شما در طول مسیر مهاجرت در تمامی این زمینه ها می توانید از خدمات یک مشاوره و یا روانشناس استفاده نمایید.

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج به افراد کمک می­ کند تا با نگاه منطقی و واقع بینانه و درک ویژگی­ های شخصیتی،اهداف، وظایف و حقوق همدیگر ازدواج موفق ­تری داشته باشند. برای داشتن ازدواج سالم و موفق،اگر مشاوره قبل از ازدواج به یک امر ضروری تبدیل شود زوجین می­ توانند ضمن بکارگیری نکات دریافتی از مشاوره­ ها و شناخت بهتر اهداف و ویژگی های همدیگر، مشکلات خود را بیش از پیش بکاهند.

روانپزشکی

مهمترین وظیفه روانپزشک کمک به بیمار در جهت بهبود وضعیت جسمی و روانی و به دست آوردن سلامت روان است.وظیفه روانپزشک ارزیابی تاثیر بیماری،روی وضعیت روانی و رفتار فرد و بررسی علائم با درنظر گرفتن زندگی فرد و شرایط و رخدادهای بیرونی است.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی از ابتدای گذار کودک به پیش دبستانی و مدرسه که مشکلاتی مانند اضطراب جدایی رخ می دهد، تا گذار کودک به مقاطع تحصیلی مختلف، دانشگاه و پس از آن پیدا کردن شغل مناسب را شامل می شود. کار مشاور تحصیلی،تسهیل فرایند موفقیت و هموار کردن این مسیر برای افراد است.