کلینیک روانشناسی نیک مایند

خدمات نیک مایند

سکس‌تراپی

کیلینک روانشناسی نیک مایند با استفاده از بهترین متخصصین سکس‌تراپی با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه سکس‌تراپی به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره‌مند شوید.

مشاوره آنلاین

کیلینک روانشناسی نیک مایند با استفاده از متخصصین روانشناس مشاوره با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره آنلاین و تلفنی آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره آنلاین یا تلفنی ما بهره‌مند شوید.

مشاوره فردی

کلینیک روانشناسی نیک مایند با استفاده از بهترین متخصصین مشاوره فردی با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره فردی به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره‌مند شوید.

مشاوره ازدواج (زوج درمانی)

زوج درمانی اگر به کمک یک مشاور متخصص و درمانگر کارآزموده انجام بگیرد، بهبود روابط، پایداری عواطف و موفقیت در زندگی زناشویی را به دنبال خواهد داشت. درمانگران ما با استفاده از رویکردهای مختلف در زوج درمانی شما را برای دستیابی به یک رابطه گرم و صمیمی و البته سالم راهنمایی می‌کنند. کلینیک روانشناسی نیک مایند با استفاده از مجرب ترین کادر مشاوره و روانشناسی و هزاران تجربه موفق در زوج درمانی و مشاوره ازدواج آمادگی خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا غیر حضوری ازدواج ما بهره ببرید.

مشاوره خانواده

کیلینک روانشناسی نیک مایند با استفاده از مجرب ترین‌ کادر مشاوره خانواده با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره خانواده به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره مند شوید.

مشاوره کودک

کلینیک روانشناسی نیک مایند با استفاده از بهترین و باتجربه ترین روانشناسان کودک با بیش از هزاران تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره و روانشناسی کودک به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا آنلاین ما بهره مند شوید.

روانسنجی

تست‌های روانسنجی امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد از تست ­های روانسنجی در زمینه­ های مختلف مثل شغل،تحصیلی، استعدادیابی،تشخیص بالینی و…استفاده می­کنند.موسسات و سازمان ها از این آزمون­ ها برای گزینش افراد استفاده تا مناسب ­ترین افراد را در زمینه کاری انتخاب کنند. بعضی از افراد برای شناخت بهتر ابعاد شخصیت خود و فهمیدن نقاط ضعف و قوت شخصیتی از تست­ های روانسنجی استفاده می‌کنند.از موارد دیگر استفاد از تست­ های روانسنجی در جلسات مشاوره پیش از ازدواج است تا به کمک این تست ها زوجین به شناخت بهتری از ویژگی­ ها و انتظارات همدیگر دست یابند.

مشاوره نوجوان

مشاوره نوجوان به نوجوانان کمک می کند تا نگرانی هایی را که ممکن است در رشد اجتماعی، عاطفی یا شناختی آن ها تاثیر بگذارد، کشف کنند. روند درمان به آن ها این فرصت را می دهد تا احساسات دشوار یا گیجی خود را در یک محیط امن با مرزهای مشخص ابراز کنند.مشاوره نوجوانان معمولا روی مسائلی تمرکز دارد که در دوره‌های رشد بیشتر خودشان را نشان می‌دهند. خیلی از روانشناسان مشکلاتی مانند مسائل عاطفی یا اجتماعی، آسیب‌های بیولوژیکی، نقص‌های شناختی و استرس ناشی از تغییرات دوره نوجوانی را تشخیص داده و درمان می‌کنند. اهمیت مراجعه به  مشاوره نوجوان از این جهت است که در دوره نوجوانی تغییرات زیادی چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی رخ می‌دهد. همین تغییرات و فشاری که به نوجوان وارد می‌کنند باعث می‌شوند که نوجوان رفتارها و واکنش‌های غیرعادی داشته باشد.

روانشناسی مهاجرت

هدف روانشناسی مهاجرت کمک به فرد در خصوص مواجهه با اضطراب ناشی از جدایی،استرس های فرایند مهاجرت،ترس،غم،افسردگی، تغییرات فرهنگی،تبعیضات اجتماعی و… می باشد. شما در طول مسیر مهاجرت در تمامی این زمینه ها می توانید از خدمات یک مشاوره و یا روانشناس استفاده نمایید.

مشاوره پیش از ازدواج

کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی نیک مایند با داشتن بهترین درمانگران در زمینه مشاوره پیش از ازدواج و ارائه خدمات در زمینه رویکردهای مختلف در مشاوره پیش از ازدواج یکی از برترین انتخاب‌های شماست. مشاوره پیش از ازدواج اگر به کمک یک مشاور متخصص و درمانگر کارآزموده انجام بگیرد، منجر به انتخاب درست، پایداری عواطف و موفقیت در زندگی زناشویی می‌شود. درمانگران ما با به کارگیری رویکردهای مختلف  شما را برای دستیابی به یک رابطه گرم و صمیمی و البته سالم راهنمایی می‌کنند. کلینیک روانشناسی نیک مایند با استفاده از مجرب ترین کادر مشاوره و روانشناسی آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری یا غیر حضوری ما بهره ببرید.