کلینیک روانشناسی نیک مایند

مشاوره آنلاین

کسب سلامت روان با مشاوره آنلاین

کیلینک روانشناسی نیک مایند با استفاده از متخصصین روانشناس مشاوره با بیش از هزار تجربه درمانی موفق در زمینه مشاوره آنلاین و تلفنی آماده خدمت رسانی به شماست. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره آنلاین یا تلفنی ما بهره‌مند شوید.

مشاوره آنلاین و تلفنی به خدمات مشاوره‌ای گفته می‌شود که از طریق اینترنت و تلفن انجام می‌شود. برخلاف درمان حضوری، مشاوره آنلاین روانشناسی به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است، مانند رایانه، تبلت یا تلفن با یک درمانگر یا مشاور دارای مجوز، ارتباط برقرار کنید. مشاوره آنلاین روانشناسی شامل سه نوع خدمات می‌باشد، مشاوره آنلاین تصویری، تلفنی. در همه انواع مشاوره آنلاین، مراجع و مشاور از طریق گوشی موبایل هوشمند، کامپیوتر یا تبلت با هم ارتباط برقرار می‌کنند، اما نوع ارائه خدمات متفاوت می باشد.

تعریف مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین نوع جدیدی از مشاوره است که بر اساس نیاز مراجعین آماده شده است. تنگی وقت، مسائل مالی ، خجالت از مراجعه حضوری و … باعث شده است تا بسیاری از افراد با وجود مشکلات به مشاوره مراجعه نکنند. این شیوه از مراجعه ایجاد شد تا دغدغه‌ی مردم برای مراجعه حضوری از بین برود و هر کسی در هر جایی که باشد به راحتی بتواند به مشاور مراجعه کند.

مشاوره آنلاین

مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره‌ای به انواع مزیت‌های این نوع مشاوره می کنیم.

مشاوره آنلاین

حل مشکل عدم علاقه به جلسات حضوری 

برخی از مشکلات به گونه ای هستند که امکان بیان آن ها به صورت رو در رو و حضوری عملا غیر ممکن است. همچنین برخی افراد نیز به دلیل شخصیت خود و تمایل به حضور در منزل از انجام مراجعه حضوری خودداری می‌کنند. همین مورد باعث می‌شود که به حل اساسی و قطعی مشکلات نپردازند. اما با مشاوره آنلاین و مراجعه به روانشناس آنلاین این امکان برای این افراد فراهم شده است که هر مشکلی را در هر زمینه یا یک متخصص مطرح کنند و از ایجاد بحران جلوگیری کنند. 

عدم مشکلات رفت و آمد

ممکن است مرکز مشاوره مد نظر شما از نظر مسیر از شما دور باشد. همچنین با توجه به مسائل ترافیکی  مراجعه حضوری عملا به یک معضل تبدیل می شود. اما با خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی، این دغدغه‌ها به کلی از بین می‌رود و شما در هر کجا که باشید می‌توانید به راحتی در جلسات مشاوره آنلاین خود شرکت کنید.

مشاوره آنلاین

عدم اتلاف وقت

امروزه هر فردی به یک نوعی مسئله و درگیری دارد و وقت او به صورت پاره وقت یا تمام وقت مشغول است. در حقیقت با وجود مشکلات روحی و مسائل روانی وقت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره پیدا نمی‌شود. مراجعه حضوری نیز در نوع خود یکی از وقت گیرترین نوع مشاوره است که افراد به همین علت از انجام آن خودداری می‌کنند. اما با خدمات مشاوره آنلاین شما می‌توانيد بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به وقت زیاد با روانشناس آنلاین خود ارتباط بر قرار کنید و به حل مشکلات خود بپردازید.

هزینه کمتر 

هزینه رفت و آمد، هزینه جلسات حضوری و … همه این ها ممکن است برای فرد دغدغه مالی ایجاد کند. جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی به نسبت سایر شیوه‌های مشاوره از هزینه کمتری برخودار است و دغدغه مالی شما را نیز بر طرف می‌کند. کافی است مشکلات خود را جدی بگیرید و همین آلان با یک روانشناس آنلاین تماس بگیرید.

مشاوره آنلاین

 دریافت مشاوره فوری

برخی بحران ها به صورت ناگهانی و غیر منتظره در زندگی پیش می‌آید و ارتباط سریع و فوری را با یک متخصص می‌طلبد. اما مشاوره حضوری چنین نیازی را مرتفع  نمی‌کند. معمولا وقت‌های مشاوره حضوری برای دکتران خوب به صورت طولانی مدت تعیین می‌شود و از این نظر فرد را با مشکل رو به رو می‌کند. اما با مشاوره آنلاین امکان مشاوره فوری نیز فراهم می‌شود و در سریع ترین زمان ممکن می‌توانید با روانشناس آنلاین خود صحبت کنید.

امکان مشاوره  از راه دور

ممکن است در شهر متفاوتی باشد یا در مکانی باشید که مرکز مشاوره مطمن نمی‌شناسید یا امکان دسترسی به رواشناس خوب برای شما میسر نیست. در این زمان است که مشاوره آنلاین می‌تواند به خوبی مشکل شما را حل کنید. در مشاوره آنلاین امکان مشاوره از راه دور امکان پذیر است و شما در هر کجای کشور و یا در  هر کجا دنیا که باشید به راحتی می‌توانید در جلسات شرکت کنید.

مشاوره آنلاین

عدم قطع ارتباط 

 در مشاوره حضوری شما پس از پایان جلسه تا زمان بعدی و جلسات بعدی هیچ ارتباطی با مشاور خود ندارید یا ارتباط بسیار محدودی دارید. اما در مشاوره انلاین فواصل میان جلسات بسیار کوتاه است به طور مداوم صورت می‌گيرد. همچنین در صورت بروز مسائل ناگهانی می‌توانيد فورا آن را با روانشناس آنلاین خود مطرح کنید و از او راهکار دریافت کنید.

افزایش صداقت 

یکی از مهم ترین نکاتی که در جلسات مشاوره از اهمیت بسیاری برخوردار است داشتن صداقت است. صداقت کلید حل مشکلات می‌باشد. ممکن است در مراجعه حضوری به علت خجالت یا شرم و یا مواردی از این قبیل فرد از گفتن حقیقت خود داری کند. این در حالی است که در مشاوره آنلاین این اتفاق کمتر می‌افتد و فرد تمامی حقیقت را به روانشناس آنلاین خود می گوید. این مورد باعث می شود که بهترین راهکارها جهت درمان مشکل ارائه شود.مشاوره آنلاین

 خدمات مشاوره آنلاین

مراکز ارائه دهنده مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی، اغلب خدمات مرتبط با سلامت روان متعددی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند، از جمله: مشاوره آنلاین خانواده، مشاوره آنلاین فردی، مشاوره آنلاین کودک و نوجوان، روان درمانی، ارزیابی و روان سنجی، مشاوره آنلاین زوج درمانی و… خدمات ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر می‌گردد.

  • ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات دوره‌ی بزرگسالی شامل: اضطراب، افسردگی، وسواس، مشکلات شخصیتی، ارتباطی و…
  • ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات کودکی و نوجوانی از قبیل: بیش فعالی و نقص توجه، مشکلات رفتاری، مشکلات تحصیلی، کمبود اعتماد به نفس، مسائل نوجوانی و بلوغ، اضطراب، افسردگی و…
  • زوج درمانی، مشکلات زناشویی و خانواده درمانی، مشاور پیش از ازدواج و جدایی
  • مشاوره تحصیلی و شغلی و…

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین بهتر است یا حضوری؟

زمانی که بحث مقایسه‌ی مشاوره‌ی حضوری و غیرحضوری مطرح می‌شود، نمی‌توان گفت که کدام یک از این دو روش اشتباه یا صحیح است. این شما هستید که باید درباره‌ی زندگی‌تان فکر کنید و بهترین روش را برای خودتان انتخاب کنید. بررسی کنید که آیا ترجیح می‌دهید با پرداخت مبلغ بیشتر از مشاوره حضوری استفاده کنید یا این که مشاوره آنلاین برایتان راحت‌تر است؟ نتایج پژوهش‌های گسترده و مهم بیانگر آن است که تفاوت چندانی بین مشاور آنلاین و حضوری وجود ندارد و مشاوره آنلاین تناسب بیشتری با سبک زندگی انسان مدرن دارد. مشاوره‌ی آنلاین روانشناسی در بعضی موارد مزایای بیشتری دارد و مراجعان در مشاوره‌ی اینترنتی احساس راحتی بیشتری می‌کنند.  

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین خانم و آقا 

جنسیت مشاور ممکن است در انتخاب مشاور مهم نباشد برخی از افراد به هیچ وجه به جنسیت مشاور خود اهمیت نمی‌دهند. آنها یک مشاور را به عنوان یک درمانگر می‌بینند. این بستگی به شخص و نیازهای او و درک او از اینکه یک مشاور برای او چه کسی است، دارد. مهمترین مورد هنگام انتخاب مشاور این است که فردی را پیدا کنید که در صحبت کردن با او احساس راحتی کنید. شما باید مشاوری را انتخاب کنید که به شما احساس راحتی دهد تا بتوانید خودتان باشید. شما در کلینیک نیک مایند می‌توانید به دلخواه از بین ۵۰ مشاور آنلاین و تلفنی یک فرد متخصص را انتخاب کنید و این امر مراجعه به روانشناس را بسیار آسان نموده است. کلینیک نیک مایند شامل روانشناسان و مشاوران آنلاین و تلفنی خانم و آقا می‌باشد. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاور را برای شما پیشنهاد دهیم.  

مشاوره آنلاین

فرایند مشاوره آنلاین 

گسترش فضای مجازی باعث شده است که افراد از نظر مراجعه غیر حضوری با مشکلی رو به رو نشوند. در حقیقت راه های زیادی است که از طریق آن می توان به مشاوره پرداخت و روانشناس آنلاین در این زمینه مطابق تمایل شما رفتار می‌کند. اگر به مشاوره آنلاین تصویری تمایل دارید، از این طریق می توانید در جلسات شرکت کنید. اگر ترجیح شما است که با چت کردن یا تماس تلفنی مشکل خود را بیان کنید، مشاور شما مطابق خواست شخص شما عمل می‌کند. پس نگران شیوه برقراری ارتباط نباشید و همین حالا برای از بین بردن مسائل خود قدمی بردارید.

مشاوره آنلاین

بهترین مرکز مشاوره آنلاین در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز در تهران هستید کلینیک روانشناسی و مشاوره نیک مایند یکی از بهترین مراکز روانشناسی در تهران است که با بهره‌گیری از درمانگران آنلاین و تلفنی مجرب از سال‌هاست مشغول به فعالیت تخصصی در حوزه مشاوره و روانشناسی آنلاین و تلفنی بوده و در طول این سال ها تلاش کرده تا در حوزه‌های مختلف مشاوره آنلاین و تلفنی خدماتی شایسته ارائه نماید. بدون شک میتوان گفت یکی از مجهزترین و بهترین مرکز مشاوره آنلاین و تلفنی در تهران کلینیک تخصصی نیک مایند می‌باشد که با کادری از برترین ومجرب ترين روانشناسان آنلاین و تلفنی، ارائه دهنده خدمات مشاور آنلاین خانم و آقا در سراسر کشور است. مجموعه نیک مایند افتخار دارد که تاکنون توانسته در حل مشکلات و بهبود روابط هزاران مراجعین به صورت آنلاین و تلفنی نقش به سزایی داشته باشد.کلینیک روانشناسی نیک مایند