کلینیک روانشناسی نیک مایند

کلینیک روانشناسی نیک مایند

این روزها با وجود مشکلات مختلف که از هر سو گریبانگیر افرادند، نیاز به استفاده از روان شناسی در موقعیت های مختلف زندگی بیشتر از همیشه احساس می شود و ما در کلینیک نیک مایند برآنیم تا در این مسیر دشوار با شما همراه باشیم،فراموش نکنید داشتن زندگی شاد و سلامت روان حق شماست.

ما با بهره‌گیری از درمانگران مجرب از سال هاست مشغول به فعالیت تخصصی در حوزه مشاوره و روانشناسی هستیم و در طول این سال ها تلاش کردیم تا در حوزه های مختلف سلامت روان خدماتی شایسته ارائه نماییم.
ارتباطات شما می تواند بهتر شود، رنج های زندگیتان کمتر و حالتان بهتر شود فقط کافی است به آگاهی، مهارت ها و سلامت روان خودتان اهمیت دهید و از کلینیک روانشناسی نیک مایند کمک بگیرید.

حال خوب هدیه کوچک ما به شماست.

برخی از متخصصین کلینیک روانشناسی نیک مایند

روانشناسان مرکز مشاوره نیک مایند

روانشناسان کلینیک نیک مایند

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج یا مشاوره پیش از ازدواج به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را در رابطه با ازدواج خود بگیرید، مشاوران راه را برای شما هموار کرده و به شما برای حل مسائل و مشکلات در مسیر ازدواج کمک می‌کنند.

مشاوره و روانشناسی کودک

 مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می‌کنند و در مسیر تربیت فرزند به والدین آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند و به طور کل در جهت ارتقای سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می‌کنند.

مشاوره فردی

مشاوره فردی می‌تواند به فرد کمک کند تا  بسیاری از موضوعات  شخصی در زندگی مانند خشم، افسردگی، اضطراب، سوء مصرف مواد، چالش های ازدواج و روابط، مشکل با والدین را حل و فصل کنند.

مشاوره خانواده شکلی از روان درمانی است که استرس و تعارضات بین اعضای خانواده را کاهش داده و ارتباطات و تعاملات بین آنها را بهتر می کند.

مشاوره تحصیلی_شغلی

افراد با توجه به راهکارها و پیشنهادهایی که یک مشاوره تحصیلی_شغلی به آنها می‌دهد می‌تواند راحت‌تر تصمیم بگیرند و موفقیت خود را تضمین کنند.

روان پزشکی

روانپزشکی شاخه ای از پزشکی است که روی تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات روانی، عاطفی و رفتاری تمرکز دارد.

مجله نیک مایند